Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - Ticino - Švýcarsko 2024, 2025

Ticino (též Tessin) kanton v jižním a středním Švýcarsku v předhůří Alp s mírným podnebím. Jeho obyvatelstvo mluví italsky a také zdejší způsob života a zvyklosti připomínají v mnohém Itálii. Zasahuje sem jezero Lago Maggiore, dále se tu nachází Lago di Lugano. Na březích jezer, lemovaných horami, se rozkládají oblíbená letoviska s vilami a zahradami, např. Locarno, Brissago, Ascona či Lugano. Oblíbeným cílem turistů je také Bellinzona v údolí střeženém třemi hrady, které jsou zapsány na seznamu UNESCO.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Ticino - Švýcarsko - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVAT
Vyberte oblast destinace Švýcarsko
načítám data

Zájezdy Ticino - související články:

Bellinzona, horské město tří hradů

Bellinzona je hlavní město nejjižnějšího švýcarského kantonu Ticino a má výrazný italský ráz. je pozoruhodná především díky trojici hradů (Castelgrande, Montebello a Sasso Corbaro), které jsou společně zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu